PRYSK

Restaurace

Penzion Albena

Penzion Albena

Penzion Albena Vám nabízí levné, ale kvalitní ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a skvělou vybaveností.

Motorest U koně

Motorest U koně

Motorest "U koně" se nalézá nedaleko Panské skály u Kamenického Šenova, přímo pod Prácheňskou vyhlídkou a její lyžařskou sjezdovkou. Nabízí speciality kuchyně a širokou nabídku čerstvých pochoutek v restauraci či baru. Ubytování je možné.

Penzion Na Křižovatce

Penzion Na Křižovatce

Penzion je umístěný v překrásné a ničím nerušené přírodě podhorské obce Polevsko. V přízemí budovy se nachází nekuřácká restaurace ve svěžím, ale romantickém stylu jižní Francie. Najdete v ní každý den nabídku hotových i minutkových jídel, velký výběr nealkoholických nápojů, vín, pět druhů točeného piva a cukrovinek pro děti ale i dospělé. Penzion nabízí ubytování v nově rekonstruovaných devíti pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Restaurace U Pavlasů

Rodinná restaurace nedaleko centra Kamenického Šenova, která nabízí i rozvozovou službu širokého výběru z mnoha druhů Pizz, Burgerů, salátů a několika minutkových specialit.

hotel Olivín Kytlice

Olivín Kytlice

Hotel se nachází v klidné vesnici Kytlice v srdci Lužických hor, hned vedle lesa a několika turistických a cyklistický stezek. Kompletně zrenovovaná budova má osm pokojů, společenskou místnost a restauraci s terasou. Další možností je ubytování v chatkách. Deset chat je umístěno na vrcholu kopce a je z nich nádherný výhled.

Penzion a restaurace U Slunce

Penzion U Slunce

Penzion U Slunce se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování v několika pokojích s koupelnou a WC (kapacita max. čtyři osoby). Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni i minutková jídla, v letních měsících si lze vychutnat snídani, oběd či večeři na venkovní zahrádce.

Hotel & Restaurace Slavie

Ubytování je od jednolůžkových až po čtyřlůžkové pokoje, každé s vlastním sociálním zařízením a koupelnou, některé s výhledem přímo na náměstí. Kapacita hotelu je 40 míst. Součástí hotelu je hotelová restaurace, v letním období i s předzahrádkou. Nabízí zde minutky, i denní nabídky či jen osvěžující drink.

Penzion U kašny

Penzion U kašny

Penzion se nachází v historickém centru města České Kamenice a nabízí ubytování ve standardním vybavení pokojů (dvoulůžkových až čtyřlůžkových) a ve dvoulůžkovém apartmánu. Kapacita ubytování je 20 osob.

Penzion Euroclub

Penzion Euroclub

Penzion nabízí ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Kapacita ubytování je 16 lůžek s možností přistýlky. Součástí penzionu je vlastní restaurace, která zajišťuje stravování hostů. Možnost částečného i celodenního stravování, česká i světová kuchyně, bohatý výběr jídel i nápojů.