PRYSK

Penziony

Penzion Albena

Penzion Albena

Penzion Albena Vám nabízí levné, ale kvalitní ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a skvělou vybaveností.

Penzion Na Křižovatce

Penzion Na Křižovatce

Penzion je umístěný v překrásné a ničím nerušené přírodě podhorské obce Polevsko. V přízemí budovy se nachází nekuřácká restaurace ve svěžím, ale romantickém stylu jižní Francie. Najdete v ní každý den nabídku hotových i minutkových jídel, velký výběr nealkoholických nápojů, vín, pět druhů točeného piva a cukrovinek pro děti ale i dospělé. Penzion nabízí ubytování v nově rekonstruovaných devíti pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penzion U Cempů

Penzion U Cempů

Penzion se nachází v Kunraticích u České Kamenice, v oblasti národního parku České Švýcarsko. Nabízí tradiční vesnickou hospůdku s dlouholetou rodinnou tradicí. Dále také zastřešenou venkovní terasu s grilem a dětským pískovištěm. Ubytování je možné ve 3 apartmánech (dva čtyřlůžkové a jeden dvojlůžkový) s celkovou kapacitou 10 lůžek, k dispozici je plně vybavená společná kuchyňka. V hospodě je možnost občerstvení formou studené kuchyně (utopenec, klobása, ...), dále se zde točí výborné pivo typické pro tuto oblast.

Penzion Koudela

Penzion Koudela

Penzion se nachází přímo v historickém centru České Kamenice. Ubytovací kapacita je 12 lůžek (ve dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji).

Penzion Vila Yehla

Vila Yehla

Penzion Vila Yehla se nachází v blízkosti centra České Kamenice, nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích a apartmánu pro 6 osob.

Vila Heide

Vila Heide

Vila Heide patří patří do souboru tří secesních "českokamenických vil" a nabízí romantické ubytování v klidné části Česká Kamenice s impozantním výhledem na historické město. Ubytování je možné ve dvou apartmánech a max. kapacita je 7 osob.

Penzion a restaurace U Slunce

Penzion U Slunce

Penzion U Slunce se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování v několika pokojích s koupelnou a WC (kapacita max. čtyři osoby). Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni i minutková jídla, v letních měsících si lze vychutnat snídani, oběd či večeři na venkovní zahrádce.

Penzion U kašny

Penzion U kašny

Penzion se nachází v historickém centru města České Kamenice a nabízí ubytování ve standardním vybavení pokojů (dvoulůžkových až čtyřlůžkových) a ve dvoulůžkovém apartmánu. Kapacita ubytování je 20 osob.

Penzion Euroclub

Penzion Euroclub

Penzion nabízí ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Kapacita ubytování je 16 lůžek s možností přistýlky. Součástí penzionu je vlastní restaurace, která zajišťuje stravování hostů. Možnost částečného i celodenního stravování, česká i světová kuchyně, bohatý výběr jídel i nápojů.